Socializacijos projekto veikla

Spalio 10 dieną aplankėme Ylakių miestelio „Arbatinę“, kurioje mūsų laukė šeimininkė G. Žumbienė. Čia buvo vykdoma pyrago kepimo veikla, kuri tapo didžiausiu ir smagiausiu atradimu, kokį tik galėjo vaikai įsivaizduoti.

 Gaminant maistą  sujungiamos kelios ugdymo sritys: vaikai turi galimybę patirti, pažinti, išmokti, sužinoti, praktiškai įvertinti ir galiausiai paragauti.
Kai pyragas buvo iškeptas, keliavome juo pavaišinti senjorus. Iš pradžių aplankėme Ylakių globos namų gyventojus. Padovanodami ne tik pyrago, bet ir smagų koncertą. Kelionę tęsėme toliau.  Šį kartą užsukome aplankyti ir pavaišinti  vienišos senjorės.  Moteris, buvo labai laiminga, kad jos neužmiršom, kad nors trumpam sušildėm jos širdelę laimės spinduliais, o atsidėkodama už mūsų gerus darbus,  pakvietė į savo mini muziejų, kurį rinko, kaupė ir puoselėjo visa savo gyvenimą.
Auklėtoja S. Jakštienė