,,Rudens gėrybių puota”

Ruduo – vienintelis metų laikas, kuris apdovanoja gausiu derliumi, o vėliau pasisavina visą gamtos grožį, o žemę užmigdo ilgam žiemos miegui. Už lango jau spalis, medžiai jau baigia pasipuošti savo žavingąjį auksaspalvį apdarą, o vidinis užtaisas ragina keltis kuo anksčiau ir gėrėtis gamtos dovanojamomis akimirkomis, pradėti numatytus, o gal ir nepabaigtus darbus.

Spalio 4 – ąją mūsų darželio aikštelėje šurmuliavo tradicinė rudens derliaus šventė ir kažkam šios šventės popietė visai nenuostabi – šeimininkei, kurios lysvės dar pilnos rudeniškų gėrybių. Šeimininkei buvo sunku pripažinti jog ne už kalnų ims mus purtyti šaltukas ir vis smarkiau pūsti žvarbus vėjelis, reikia paskubėti užbaigti visus darbelius. O pagalbininkų susirinko pilna aikštelė – vaikučių ir tėvelių. Tad nieko nelaukdami ir kibome į darbus. Mažieji “Burbuliukų” grupės vaikai suskubo visi drauge rauti ropes. “Bitučių” grupės vaikučiai puolė kasti bulves, o jų derlius šiemet ypač gausus. Kai bulvės nukastos reikia jas ir nuskusti bei paruošti gardų patiekalą, šią estafetę vaikai perdavė savo tėveliams. ,,Kiškučių” grupės vaikai kartu su tėveliais padirbėjo iš peties kurdami rudens gėrybių eksponatus. “Boružiukų” grupės vaikai nurovę visus moliūgus kartu su savo tėveliais suskubo į moliūgų ridenimo estafetę. Čia jie buvo nepralenkiami!.

Na, o po visų darbų visi kartu vaišinomės karšta arbata ir tėvelių pagamintai patiekalais. Džiaugiamės vaikų ir tėvelių išmoningumu, aktyviu dalyvavimu, originaliomis, rudeniškomis kiemo puošmenomis bei pačiais gardžiausiais patiekalais.

Auklėtoja S. Jakštienė