Būsimųjų pirmokų išvyka į mokyklą

Gegužės  29 d. priešmokyklinės grupės ,,Boružiukai“  vaikai  lankėsi  Ylakių gimnazijoje, susitiko su būsima pirmokų mokytoja Aušra Račiene ir jos auklėtiniais ketvirtokais. Išvykos tikslas-susipažinti su mokyklos aplinka, būsima mokytoja. Priešmokyklinukai su dideliu susidomėjimu klausėsi „gyvūnėlių“ pamokymų, ką reikės mokykloje veikti, ką žinoti, ko išmokti. Vaikai pabuvo klasėje, pasėdėjo prie tikrų mokinių stalų, atliko jiems skirtas užduotis: žaidė, sportavo,  muzikavo, rašė, skaitė, piešė, konstravo. Visiems buvo labai smagu. Būsimiejji pirmokai patyrė daug teigiamų įspūdžių. Po visos veiklos priešmokyklinukai sakė, kad jiems viskas patiko ir jie nori dar dalyvauti pamokoje ir mokytis. Buvo smagu girdėti! Mokytoja padovanojo po pelėdą, kurios kitoje pusėje sąrašas, ką reikia turėti mokykloje. O priešmokyklinukai atsilygino saldžiomis dovanėlėmis. Buvo smagu ir įdomu.

Priešmokyklinės grupės pedagogė metodininkė Virginija Navidanskienė