Rytmetinė mankšta “Laikas keltis“

Baladžio 6 d. mūsų darželis prisijungė prie Vilniaus lopšelio darželio „Pelenė“ bei Respublikinės ikimokyklinio ugdymo įstaigų darbuotojų asociacija “Sveikatos želmenėliai“ organizuojamos akcijos “Laikas keltis“, kurios tikslas buvo propaguoti sveikatos stiprinimo idėją ikimokyklinio, priešmokyklinio ugdymo bendruomenėse. Ta proga paminėjome ir pasauline sveikatos dieną, diegėme sveikos gyvensenos principų laikymąsi kasdienėje veikloje, bei siekėme, kad vaikai per judesį suvoktų sveikos gyvensenos svarbą, patirtų judėjimo ir saviraiškos džiaugsmą. Rytinės mankštos metu buvo atliktas Flashmob’as – tai trumpalaikė akcija su iš anksto sugalvotu veiksmų planu, sinchroniškų, fizinių pratimų kompleksu.

Auklėtoja S. Jakštienė