Skuodo rajono Ylakių vaikų lopšelis-darželis
 

Labas, Klaipėda

Visi gerai žinome posakį – geriau 1 kartą pamatyti, nei 100 kartų išgirsti. Iš tiesų jokios knygos, jokios enciklopedijos nesuteiks tiek žinių, kiek reali kelionė į vietą, apie kurią buvo kalbėta darželyje. Tad birželio 8 – ąją pagal vasaros stovyklos planą keliavome į Klaipėdą. O ten tikrai yra ką pamatyti: pirmiausia aplankėme delfinų ir jūrų ruonių pasirodymus. Likome labai sužavėti šiais protingais  gyvūnais: jie ir piešia ir dainuoja ir atlieka įvairiausius triukus vandenyje, yra labai draugiški ir aktyvūs.  Po to savo kelionės vairą pasukome link jūros…o ten nieko nelaukdami gaudėme lūžtančias bangas, jos stipriai „bėgo“ į krantą, rinkome akmenukus, ir bandėme užkasti savo pėdas smėlyje, o kokios gražios smėlio pilys liko krante… Ikimokyklinio amžiaus vaikai yra labai žingeidūs ir puikiai sugeria juos supantį pasaulį, tad kontekstinė, gerai suplanuota ir įgyvendina išvyka, jiems duoda 100 kartų daugiau žinių, nei įprastos veiklos. Vaikai – mūsų ateitis. Rytoj jie šeimininkaus mūsų žemėje. Sukurkime jiems gražiausius prisiminimus apie juos supantį pasaulį.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Sigutė Jakštienė