PRIEŠMOKYKLINUKAI GIMNAZIJOJE

Gegužės 17 d. „Boružiukų“ grupės priešmokyklinukai aplankė Ylakių gimnaziją. Labai norėjo susipažinti su būsima mokytoja. Ketvirtokai ir mokytoja Aušra Račienė sutiko vaikučius jau pusiaukelėje ir pakvietė į beržynėlį. Pasiūlė vaikams atlikti užduotėlių, ieškoti įvairių vabaliukų, augaliukų, paukštelių, net debesėlių. Užduotį atlikti padėjo ketvirtokai. Atlikę užduotį linksmai šoko. Toliau visi keliavo į gimnaziją. Vaikams buvo įdomu lankytis mokykloje, kurią lankė jų tėvelis ar mama. Gimnazija vaikus pasitiko tyla. Visi suprato – vyksta pamokos. Mokytoja parodė, kur bus klasė, o joje buvo galima pasėdėti suoluose, atlikti įvairių užduotėlių: piešti, skaityti, rašyti. Visiems taip patiko, kad priešmokyklinukai vis klausė, o kada galėsime jau lankyti mokyklą? Mažiesiems svečiams buvo įdomu ir labai smagu! Ačiū!

Priešmokyklinio ugdymo mokytoja metodininkė Virginija Navidanskienė