Skuodo rajono Ylakių vaikų lopšelis-darželis
 

„PIRMASIS MAMOS EILĖRAŠTUKAS“

Jau antrus metus darželio penkiamečiai Mamos dieną pasitinka su švelnumo kupinu kalbos ugdymo projektu „Pirmasis mamos eilėraštukas“. Šiais metais prisijungė ir močiutės. Projektas vyko nuo balandžio 19 d. iki balandžio 29 d. Dvi savaites mamos ir močiutės mokino vaikučius savo vaikystės eilėraštukų. Vėliau gražiai abu deklamuodami nusifilmavo. Filmuotą medžiagą rinko grupės „Kiškučiai“ mokytoja Vaida Narkienė.

O kiek smagių eilėraštukų išmoko vaikai! Populiariausias šiemet – „Mano batai buvo du“. Ilgi eilėraštukai skambėjo apie sapną, varlę, skruzdėlytę, kamuoliuką. Labai įdomu buvo klausytis latviško ketureilio.

Logopedė Loreta Petrutienė visus eilėraštukus sudėjo į filmuką ir gegužės 3 dieną grupė „Kiškučiai“ turėjo projekto pristatymą. Vaikai džiaugėsi matydami save ekrane, kartojo eilėraščio eilutes, klausėsi draugų deklamavimo, džiaugėsi mamytėmis.

Projekto organizatorės – logopedė Loreta ir mokytoja Vaida – vaikus apdovanojo padėkomis, o mamoms išsiuntė filmuką „Pirmasis mamos-močiutės eilėraštukas“. Namuose smagu bus dar kartą pasidžiaugti savo vaikučiais.

Logopedė Loreta Petrutienė