VASARIO MĖNESIO „FUTBOLIUKO“ VEIKLOS

Vasario mėnesį išbandėme keletą futbolo technikos pratimų. Ugdėme komandinio, estafetinio žaidimo pradmenis, mokėmės tam tikrų taisyklių pvz: sustoti prie ženklo, davus garsinį signalą spirti kamuolį į vartus, nubėgti paimti kamuolio, perduodi savo komandos draugui ir stoti į eilės galą ir t.t. Labiausiai vaikams patiko atlikti komandinius pratimus, kur vaikai suskirstyti į tris komandas – kiekviena komanda turi po kamuolį ir sustoja „traukinuku“ vienas už kito. Tuomet smūgiuoja ir perduoda estafetę komandos draugui. Žinoma, laimėjo ta komanda, kuri daugiausia įmušė įvarčių. Teko pasukti galveles sprendžiant „Futboliuko“ knygučių užduotis, o „Futboliuko“ nuotykius pratęsėme ir lauke. Vasario 16- osios proga su futbolo kamuoliais lauke varėmės kamuolius apie trijų spalvų senį besmegenį. Paskui žaidėme futbolą ant sniego. Tai buvo didelis iššūkis ir džiaugsmas ugdytiniams, patyrėme daug teigiamų emocijų ir įtvirtinome futbolo žaidimo taisykles.

Mokytoja metodininkė R. Freimutienė