Mokomės apsipirkti!

Priešmokyklinės „Boružiukų“ grupės vaikučiai visą savaitę kalbėjosi tema „Prekybos centre“. Aiškinosi, kam centrai reikalingi, kas juose yra,  ką galima nusipirkti, kaip atsiranda prekės parduotuvėje. Viską aptarę nusprendėme pasiruošti išvykai. Gaminome pinigines, banko  korteles, monetas, banknotus. Įsirengę parduotuvę, mokėmės grupėje „apsipirkti”. Prisiminėme gero elgesio taisykles. Paprašėme tėvelių vieno euro ir  organizavome išvyką į „Aibės“ prekybos centrą. Ką per savaitę išmokome, sužinojome,  įtvirtinome įgytas žinias parduotuvėje. Patenkinti savo pirkiniais, vieni kitus vaišino, džiaugėsi, kad mokės apsipirkti ateityje. Ši tema vaikams buvo įdomi, suteikė daug teigiamų emocijų.

Priešmokyklinio ugdymo pedagogė metodininkė  V. Navidanskienė.

Bibliotekoje

„Boružiukų“ grupės ugdytiniai lankėsi Skuodo rajono savivaldybės R.Granausko viešosios bibliotekos Ylakių filiale. Priešmokyklinukai apžiūrėjo biblioteką, vartė knygeles, klausėsi  skaitymo. Vyresnioji bibliotekininkė Vilma Miknienė mažiesiems smalsuoliams pasakojo kas yra biblioteka, ką čia galima veikti, supažindino su įvairiomis knygutėmis, kurios skambėjo, čiulbėjo kaip paukšteliai, kalbėjo. Keletą knygučių perskaitė. Vaikai labai susidomėjo,  pažadėjo į biblioteką sugrįžti kartu su tėveliais ir tapti čia gyvenančių knygų draugais.

Priešmokyklinio ugdymo pedagogė metodininkė V. Navidanskienė

Konkursas „Dainų dainelė“

2020 sausio 15 d. Skuodo meno mokykloje vyko pirmasis etapas atrankoje į Lietuvos vaikų ir moksleivių televizijos konkursą „Dainų dainelė“. Mūsų darželiui atstovavo Barbora Jonauskaitė ir Paulina Taurinskaitė. Mergaites ruošė muzikos mokytoja Vaida Mockienė.
Džiaugiamės, kai mūsų dainorėlės pateko į antrąjį etapą, kuris vyko sausio 17 d. Gargždų muzikos mokykloje.

Pripažinta aktyvi mokykla

2019 m. gruodžio 10d., Nacionalinė sveikatą stiprinančių mokyklų tinklo ir aktyvių mokyklų veiklos koordinavimo komisija, pripažino mūsų įstaigą aktyvia mokykla. 2019-2024m.m. įgyvendinsime fizinio aktyvumo skatinimo planą.

Joga darželyje

Šią savaitę mūsų darželyje, priešmokyklinėse grupėse vyksta jogos pradmenų mokymas, kuriuos veda mokytoja I. Žutautaitė. Vaikams skirtos jogos pozų pagrindą sudaro gyvūnų, vabzdžių, ir paukščių išvaizda bei judesių imitacija, taip pat tilto, medžio, rato formos. Nuotaikingi pasakojimai užsiėmimų metu leidžia išnaudoti įgimtą vaikų polinkį ir pomėgį pamėgdžioti, naudojantis lakia vaizduote. Pasakojimai padeda vaikams nesunkiai išmokti pagrindines jogos pozas.

R. Freimutienės atvira veikla

Gruodžio 10 d. priešmokyklinėje „Bitučių“ grupėje vyko atvira veikla, kurios tema „Į pasaką“. Veiklos tikslas: ugdyti vaikų supratimą apie pasakų svarbą jų gyvenime.

Svečiuose Ylakių gimnazijos vaikučiai su programėle

Gruodžio 10 d. darželį aplankė Ylakių gimnazijos 3-4b klasių mokiniai, kurie mūsų ugdytiniams padovanojo spektaklėlį „Adventinis rytmetis“. Mokinius ruošė mokytojos R. Pociuvienė bei E. Daniuvienė.

Adventas

Adventas tai didysis švenčių laukimas, tai laikas apmąstymams ir gerų darbų kūrimui.
Tad gruodžio 5 dieną Adventinį vainiką puošė ir mūsų įstaigos ugdytiniai.
Švenčių belaukiant reikia papuošti ne tik eglutę, bet paruošti ir savo širdeles, nes nutiesti šilumos takeliai atidaro žmonių širdis…